W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Domowe wybielanie zębów – metody wybielania zębów

Piękne i lśniące zęby są wyznacznikiem zarówno zdrowia, ed dobrze utrzymanej kondycji ciała, kondycji oczywiście zdrowotnej, nie fizycznej oraz całkowitego dobrostanu. Piękne i białe zęby są bardzo atrakcyjne, zwracają uwagę i czynią ich posiadacza znacznie bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Zarazem, niejednokrotnie zdarza się tak, iż codzienne przyzwyczajenia sprawiają, że zęby szarzeją, stają się nieestetyczne. Musimy w takiej sytuacji poszukać sposobów na to żeby odzyskać piękny biały kolor.

Smiling Lips

Wydaje się jednak, iż uzyskanie śnieżnobiałego koloru zębów to bardzo drogi zabieg, który koniecznie trzeba wykonać w dobrym gabinecie dentystycznym. Kojarzy się on nam z długimi godzinami na fotelu dentystycznym, z wielkimi kosztami, jakie trzeba ponieść, aby uzyskać atrakcyjny efekt oraz z wielkimi poświęceniami by ten efekt uzyskać.

Obecnie potwierdzono efekty wybielające wielu naturalnych produktów sprzedawanych we wszystkich sklepach. Nie są one szkodliwe, natomiast przy właściwym zastosowaniu ładnie wybielą zęby.

Potrzebne będą nam do tego pomarańcze, truskawki, soda spożywcza, woda utleniona oraz włoskie orzechy. Skórka pomarańczowa wykazuje właściwości wybielające. Systematyczne pocieranie zębów pomarańczową skórką spowoduje, że powoli stają się one bielsze.

 cerę

Orzech włoski to też znakomity materiał do oczyszczania zębów, który ma bardzo szerokie działanie. Po pierwsze, orzechy należy zmiażdżyć. Taka miazga oczyszcza zęby. Ale na tym nie koniec. Ten produkt likwiduje kamień nazębny , jak również zapobiega żółknięciu. To doskonałe rozwiązanie dla kompleksowej ochrony zębów.

Truskawki to następny naturalny produkt , który pomoże wybielić zęby. Kilka truskawek należy zmiażdżyć, a następnie stosować, w taki sposób jak pastę. Z jednej strony działa ona wybielająco, a dodatkowe jej zalety to jest to, że dobrze czyści i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego.

Soda spożywcza zmieszana z solą działa też wybielająco na zęby. Ważne jednak, by tej mikstury nie stosować zbyt dużo i za często. Sól wykazuje bowiem właściwości ścierające więc może spowodować, że ściera się szkliwo. Przez to zęby stają się bardziej wrażliwe na ciepło.

Wybielanie zębów wodą utlenioną? Tak, woda utleniona także może zdziałać cuda. Musimy zamoczyć w niej pałeczkę kosmetyczną i codziennie przecierać nim zęby omijając dziąsła, aby ich nie podrażnić. Takie działanie wybieli zęby i zapobiegnie ponownym przebarwieniom.

Sprawdzonym sposobem na wybielenie zębów jest płukanka z octu oraz wody. Taką mieszaniną powinniśmy wypłukać całą jamę ustną, a systematyczne stosowanie zabiegu pomoże nam usunąć przebarwienia i wybielenie zębów.

Widać z powyższego, że metod na rozjaśnienie zębów w sposób naturalny, bez bólu, bez nowoczesnych zabiegów na fotelu dentystycznym i co również istotne, bez dużych kosztów, jest bardzo wiele. Musimy jedynie wybrać jeden z nich bądź przeprowadzać je naprzemiennie, pamiętając jednak żeby stosowanie wybranej metody było systematyczne i dość długie, bo tylko regularne działania mogą przynieść rzeczywisty efekt.

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu


szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress