W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Feromony Love&Desire – naturalne afrodyzjaki dla kobiet i mężczyzn

Afrodyzjakami nazywa się substancje, viagra 60mg które swoim działaniem wywołać mają wzrost popędu seksualnego, discount oraz wzmorzyć erekcję. Od wielu lat wierzono w magiczne działanie afrodyzjaków, link a ich kult zapoczątkowały czarownice jeszcze w średniowieczu. To one zajmowały się przyrządzeniem specjalnych eliksirów miłości, których zadaniem było usidlenie kochanka. Praktykowano również wtedy różne stosunkowo dziwne metody, aby uzyskać podobny efekt.

najsilniejsze afrodyzjaki

Na szczęście mamy dwudziesty pierwszy wiek i jesteśmy mądrzejsi od ludzi żyjących w epoce średniowiecza. Wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie wyprodukować naturalne afrodyzjaki. Wiemy również gdzie znaleźć silne afrodyzjaki, a czego unikać, by nie przyspożyć sobie dodatkowych kłopotów.

Często jednak nie zdajemy sobie sprawy jak wiele pokarmów spożywanych przez nas każdego dnia, wpływa na nasze libido. To samo tyczy się przypraw, ziół i napojów. Wbrew pozorom nie są to składniki niezbyt smaczne.

Czy komuś przyszło by do głowy, że jajka, seler i por to idealne afrodyzjaki dla mężczyzn? Mimo, iż są to najsilniejsze afrodyzjaki, jednak podobnego efektu możemy spodziewać się po zjedzeniu: truskawek, awokado; krwistego, bądź tatarskiego befsztyku; zupy cebulowej; trufli; czekolady; małż, ostryg i kawioru; orzechów włoskich; miodu, czy szparagów. Świetnym afrodyzjakiem są również ryby, ze szczególnym uwzględnieniem sardynek, rekina, pstrąga i fugu. Podobnie działają suszone owoce (głównie figi, morele i daktyle), oraz sery (szczególnie kozie i roquefort).

Aby dodatkowo wspomóc działanie tych naturalnych afrodyzjaków, warto zorientować się w tym, jakie przyprawy pomogą pomóc nam wzmorzyć efekt. Nie wszystkie bowiem nadają się do spełnienia roli afrodyzjaku. Jednak część z nich świetnie sprawdza się w tej dziedzinie. Należą do nich: kapary, seler, pieprz, imbir, kardamon, cząber, gałka muszkatołowa, cząber, cynamon, chili, chrzan i czosnek. Jeśli zależy nam więc na urozmaiceniu i wzbogaceniu naszego pożycia seksualnego, warto wzbogacić pudełko z przyprawami o kilka dodatkowych pozycji.

Choć niektórzy pewnie z dystansem podchodzą do ziół, warto wiedzieć, że przyrządzone z nich napary to bardzo silne afrodyzjaki. Mowa tu o lubczyku ogrodowym i niektórych kaktusach. Również preparaty roślinne świetnie sprawdzają się w roli afrodyzjaków. Są to wszelkie produkty, w tym również cukierki i herbatki zawierające w swoim składzie żeń-szeń.

Do napojów spełniających rolę afrodyzjaków zaliczamy: mleko kozie, koktajle alkoholowe, kakao, kawę, czekoladę, szampana, oraz koktajle mleczne. Jednak najczęsciej stosowane są perfumy z feromonami Love&Desire, które delikatnym subtelnym zapachem pomagają rozniecić ogień.

Wachlarz możliwości jest naprawdę duży, jeśli więc komuś zależy na dodaniu pikanterii do sypialnianej monotonii- wystarczy tylko nieco się rozejrzeć i zwrócić większą uwagę na to, co jemy.

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu


szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress