W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Kryteria oceny

Doctors3_mainZespół wykwalifikowanych farmaceutów, medical ankieterzy, ambulance specjaliści do spraw marketingu i eksperci w dziedzinie badań i analiz rynkowych wspólnymi siłami stworzyli serwis poświęcony prezentacji najskuteczniejszych ich zdaniem suplementów diety z podziałem na kategorie. W oparciu o rygorystyczne kategorie udało się wyłonić liderów suplementacji. Wszystkie wyłonione suplementy zostały dodatkowo poddane rygorystycznym analizom przez specjalistów ze środowiska medycznego, co pozwoliło nam uzyskać pewność, że każdy z omawianych specyfików daje wysoką skuteczność w czasie trwania kuracji. Dajemy więc pełną gwarancję, że omawiane przez nas leki są najskuteczniejsze i posiadają rekomendacje lekarzy.

WYŁONIENIU NAJLEPSZYCH SUPLEMENTÓW DIETY POMOGŁY NAM:

1. TESTY LABORATORYJNE – wszystkie prezentowane przez nas preparaty zostały poddane dokładnym analizom pod względem składu, bezpieczeństwa stosowania, skuteczności i trwałości rezultatów. Dodatkowe badania pozwoliły wykluczyć negatywny wpływ na organizm, występowanie efektów ubocznych oraz uzależniających konsekwencji kuracji.

2. BADANIA RYNKU – we współpracy z wieloma sklepami z suplementami zostały przeprowadzone ankiety wśród osób stosujących preparaty na bazie naturalnych składników. Dzięki im rzetelnym recenzjom i doniesieniom sprzedawców wyselekcjonowaliśmy najczęściej kupowane i najchętniej wybierane preparaty. Spośród nich wyłoniliśmy tabletki dające najwyższą skuteczność w możliwie najkrótszym czasie trwania kuracji.

3. ANKIETY I WYWIADY KWESTIONARIUSZOWE – w sondażowych badaniach każdy produkt został przydzielony stu respondentom, którzy przez kilka miesięcy trwania kuracji brali udział w wywiadach kwestionariuszowych z naszymi wykwalifikowanymi ankieterami. Wywiady kwestionariuszowe były realizowane zarówno przy użyciu kwestionariusza papierowego PAPI jak i elektronicznego CAPI i CATI.

4. REKOMENDACJE LEKARZY I SPECJALISTÓW DS. ŻYWIENIA – etapem końcowym wyłaniania najlepszych suplementów diety, było poddanie ich szczegółowym analizom specjalistom ds. żywienia. Tylko pozytywne rekomendacje były warunkiem umieszczenia preparatów w serwisie i nadanie im miana najskuteczniejszych i najlepszych. Badania odbywają się raz w roku. Kolejne przypadają na luty 2014 roku.

Każdy produkt, który zakwalifikował się do wzięcia udziału w badaniach został oceniony na podstawie poniższych kryteriów:

Kryterium EFEKTY zawiera informacje dotyczące realnych efektów możliwych do osiągnięcia przy zastosowaniu pełnej kuracji oraz czasu oczekiwania na rezultaty.

Kryterium BEZPIECZEŃSTWO informuje o możliwości wystąpienia efektów ubocznych oraz o przeciwwskazaniach stosowania.

Kryterium SKŁADNIKI informuje o składzie preparatu z uwzględnieniem ilości naturalnych składników.

Kryterium DYSKRECJA zawierają wzmiankę o możliwości odbioru produkty, oraz jakości gwarantowanej prywatności podczas zakupów.

Kryterium MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU dostarcza informacji o dostępności produktów na polskim rynku i wskazuje sprawdzone źródła, w których można nabyć preparat.

Kryterium SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA NAUKOWO zawiera informacje o przeprowadzonych nad preparatami badaniach potwierdzających ich pozytywny wpływ na organizm.

Kryterium CZAS OCZEKIWANIA podaje w jakim terminie od złożenia zamówienia zostanie dostarczona przesyłka.

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu


szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress