W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Preparat przeciw wypadaniu włosów NR-07

Co to jest NR 07 i czym spowodowane jest łysienie?

nr-07

Jakie są przyczyny wypadania włosów?

Niestety z biegiem czasu nasze włosy tracą blask i siłę, drugs równie często zaczynają wypadać tworząc nieestetyczne puste placki na naszej głowie. Wiele osób uważa ten problem za strasznie wstydliwy i robi wszystko, bo zapobiec się jego pogłębianiu. Decydują się na różnego rodzaju leczenie farmakologiczne, niekiedy na przeszczep cebulek włosów.

5MIEJSCE

Jednak te metody nie dają im trwałych rezultatów, ostatecznie więc pozostają sami z problemem i dodatkowo… Z pustym portfelem. Nieleczony w latach młodości łupież często przyczynia się do późniejszego wypadania włosów, ale nie jest jedynym powodem ich utraty. Wypadanie włosów może być efektem przebytych chorób, a skłonności do ich wypadania możemy odziedziczyć od przodków.

Spray przeciw wypadaniu włosów

Trwały i szybki efekt to ogromna zaleta preparatu przeciw wypadaniu włosów NR-07. Zawdzięcza to swoim czterem, podstawowym składnikom, których skumulowane działanie nie ma sobie równych.

Najważniejszym z nich jest 5% Minoxidil. Znacznie zwiększa objętość meszków włosów, natychmiastowo odżywi skóry głowy i dodatkowo poprawi jej krążenie, a do tego silnie wpływa na wzorost nowych włosów. Substancja Minoxidil oddziaływuje bezpośrednio na skórę i włosy na czubku głowy.

lineNR 07 jest numerem jeden na rynku w walce z wypadaniem włosów! Spray produkuje się w laboratorium Polaris Labs, a tam innowacyjność i nacisk na ulepszanie produktów są największymi atutami.line

Spray przeciw wypadaniu włosów NR-07 zawiera 0,5% Apple Polyphenol, który podejmuje skuteczną walkę z łysieniem czołowym. Działa przeciwgrzybicznie, antyoxydacyjnie i antyalergicznie. Nawet o 300% wspomaga tempo porostu nowych włosów! A odpowiedzialna jest za to substancja pozyskiwana z naturalnych jabłek.

W sprayu przeciw wypadaniu włosów NR-07 skrywają się także 3 inhibitory DHT. Jest to nic innego jak kwas azelainowy, oleinowy i wyciąg z jagody Paw Palmetto. Ich zadaniem jest ochrona meszków przed działaniem DHT.

Przy powstaniu NR-07 ogromną rolę odegrała technologia Liposhpere, polegająca na zamknięciu w widoczne pod mikroskopem cząsteczki lipidowe substancji aktywnych. W rezultacie składniki preparatu NR 07 wnikają wgłąb skóry głowy, tym samym zwiększając efektywność swojego działania.

Do pozostałych składników preparatu NR-07 należą: Retinol (zawierający witaminę A), Biotyna (odpowiada za wzmocnienie paznokci i włosów) i Lizyna (pomaga aminokwasom przekształcić się w nowe włosy).

lineOCENA OGÓLNA: Preparat NR-07 bez względu na genezę problemu z łysieniem- jest najlepszym, dostępnym na rynku produktem, który podejmie każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie. Sięgając wgłąb skóry głowy gwarantuje natychmiastowe i skuteczne działanie.

kup_teraz_button_04_or

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu


szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress