W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Tabletki na libido dla kobiet Viamea

oce1
OPINIA: Dariusz Małkiewicz
seksuolog
viameaNiejedna kobieta chciałaby być boginią seksu. Problemy w sypialni przekładają się na niedobre samopoczucie, viagra niestabilną sytuację emocjonalną, shop uczucie złości i poirytowania. Jeśli kiedykolwiek wydawało ci się, że nie możesz zmienić tego, że wydajesz się za mało wydajna w sypialni, teraz przyszły zmiany.

Warto jedynie zapoznać się z preparatami dostępnymi na rynku, które zmienią nie tylko ciebie, ale i klimat w twoim łóżku. Viamea jest doskonałym preparatem podwyższającym libido. Teraz żadna kobieta nie będzie musiała stosować od lat znanej wymówki ? bólu głowy.

5MIEJSC

Jeśli jesteś zmęczona swoim problemem, zapoznaj się ze składem oraz działaniem suplementu i zaryzykuj. Z pewnością, biorąc pod uwagę jego bezpieczny skład, możesz sobie jedynie pomóc. Libido odpowiedzialne jest za aktywność seksualną, jeśli jego poziom spada, a dotyczy to ? jak wynika z badań ? blisko 30 % kobiet na świecie, czujesz się zmęczona, nie masz ochoty na bliskość i seks.

Brak chęci na współżycie może negatywnie wpłynąć nie tylko na samopoczucie samych kobiet, ale i na relację z partnerem oraz jego samopoczucie. Powodem osłabionego libido może być niedoskonale pracująca gospodarka hormonalna.

zbacz

Problem z libido mają kobiety w okolicach 40. roku życia, które przechodzą przez fazę premenopauzy. Pojawia się wtedy problem z testosteronem, wilgotnością pochwy i spadającą wrażliwością łechtaczki. Swój udział mają także zmęczenie i stres, a wszystko dopełnia niska samoocena i zaniżone poczucie własnej wartości i kobiecości. Tak rodzą się kompleksy, które kobiety wpędzić mogą w depresję, a panów wywiać z sypialni.

line

W opakowaniu znajdziesz 4 tabletki, aby poczuć efekt, wystarczy zażyć jedną tabletkę na około 30 minut przed stosunkiem. Przed zastosowaniem tabletek osoby z cukrzycą, chorobami wątroby, krwi i nerek powinny skonsultować się z lekarzem.

line

Viamea podziała na twój organizm i zdecydowanie pozwoli pozbyć się powyższych problemów. Viamea składa się z aktywnych składników i ziół, które mają za zadanie nie tylko podnieść libido. Viamea przede wszystkim nie zawiera hormonów, a zawarte w niej składniki działają na nasze ciało rozluźniająco. Ułatwi to z pewnością całkowite zrelaksowanie się w intymnych chwilach tak, aby napięcie nie przeszkadzało w cieszeniu się bliskością.

zbacz

(Viamea Skład) W skład tabletek wchodzą: Muira Puama, imbir, L-arginina, wapń, Tribulum Terrestris, Cola nut, Pieprzowiec roczny, Catuaba Bark, żeń-szeń amerykański, azjatycki i syberyjski, cynk, kofeina, Orchic Substancje, cytrynian boru. Wszystkie te składniki zapewnią niesamowite doznania.

lineOCENA OGÓLNA: Receptura tabletek została opracowana w taki sposób, aby zwiększyć ukrwienie pochwy, pozytywnie wpływać na jej wilgotność. Dzięki temu każda pieszczota sprawi, że odczujesz ją silniej. Jak wynika z badań prowadzonych na grupie kobiet zażywających preparat, działanie zauważono już do 30 minut po zażyciu tabletki. Panie biorące udział w badaniach stwierdziły, że tabletka działa na tyle skutecznie, że zdecydowanie zmieniło się ich podejście do samych siebie i sytuacja w sypialni.

zbacz

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu


szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress