W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Tabletki na odchudzanie Acomplia

oce1
OPINIA: dr Louis J. Aronne
profesor Cornell University i Columbia University, dyrektor Kliniki Leczenia Nadwagi szpitala stanowego w Nowym Jorku, światowej sławy specjalista w dziedzinie dietetyki, laureat wielu nagród, członek licznych towarzystw naukowych, autor popularnego na całym świecie programu leczenia dietetycznego oraz poradników z list bestsellerów ?New York Timesa?. Autor książki Po prostu schudnij.

acompliaInformacje ogólne: Rimonabant to jedyny lek na receptę, który tłumi apetyt, wpływając na układ endokannabinoidowy. Od połowy 2006 roku lek ten jest dostępny w Europie pod nazwą Acomplia. Nie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych. Badania na zwierzętach wykazały, ze ogranicza spożywanie tłuszczu i cukru.

Acomplia dawkowanie: 20 mg na dzień.

zbacz

Acomplia działanie: ogranicza nadczynność systemu endokannabinoidowego w mózgu, wątrobie, mięśniach, komórkach tłuszczowych i trzustce. Redukuje łaknienie słodyczy, niezdrowej, tłustej żywności, obniża produkcje tłuszczu przez wątrobę i zwiększa wrażliwość na insulinę.

Potencjalne korzyści: w badaniach pacjenci tracili około 5 procent więcej wagi, gdy brali Acomplię, niż gdy stosowali tylko dietę. Chudli ponad 10 procent (średnio 10kg), gdy stosowali lek w połączeniu z odpowiednią dietą i zmianą nawyków żywieniowych, a potem utrzymywali taką wagę nawet przez 2 lata (całkowity czas badania).

line

Co ważniejsze, lek obniżył u nich ciśnienie oraz ilość cukru i trójglicerydów we krwi, podniósł natomiast poziom dobrego cholesterolu HDL. W jednym z badań miażdżycę tętnic i chorobę wieńcową, ograniczając tym samym ryzyko śmierci związane z tymi chorobami, jednak by udowodnić, że korzyści jest więcej, potrzeba więcej badań.

line

Acomplia skutki uboczne: niektórzy uczestnicy badań mieli nudności, popadali w depresję lub mieli stany lękowe.

Zalecany: dla ludzi, którzy nie mają historii depresji, nie doświadczyli stanów lękowych lub innych problemów związanych ze zmianami nastroju ? lek jest bowiem w tych stanach przeciwwskazany. Poza wpływem na spadek wagi Acomplia działa korzystnie na ludzi z chorobami układu krążenia i cukrzycą.

zbacz

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu

sam nie kupisz

★★★☆☆
3
Działa, ale sam nie kupisz bo potrzebna jest recepta”
- Paweł

źle

★★★☆☆
3
zrzuciłam trochę zbędnych kilogramów, ale miałam potworne nudności”
- Oczko

:(

★★☆☆☆
2
źle się czułam biorąc te tabletki”
- Weronika

..

★★★★☆
4
Produkt nawet dobry, brałam regularnie i chudłam”
- KSiężniczka

..

★★★☆☆
3
Mi lekarstwo pomogło nie tylko uporać się z nadwagą ale też z ciśnieniem”
- Żona Księdza

..

★★★☆☆
3
Dla osób po depresji nie wskazany”
- Mała mi

e tam

★☆☆☆☆
1
Na nadwagę najlepsza jest dieta, nie żadne tabletki Brałem, wiem co mówię”
- Jachooo

nie polecam

★★☆☆☆
2
nie warte swej ceny”
- BAzyliszek

nie polecam

★★☆☆☆
2
Kiedy brałam te tabletki czułam się jak w pierwszym trymestrze ciąży, wieczni zmęczona, było mi nie dobrze- aż zaczęłam się zastanawiać:)”
- Toyota

szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress