W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Tabletki na odchudzanie Zelixa

oce1
zelixaCzynną substancją leku na odchudzanie Zelixa jest sibutramina, pilule która znalazła się na liście wycofanych z obrotu składników wielu popularnych, sickness wręcz nawet legendarnych tabletek odchudzających.

Zelixa działanie: Działanie tabletek Zelixa polega na zwiększenie uczucia sytości po posiłkach oraz zwiększenie wydatku energetycznego w wyniku zwiększonej termogenezy, click co powoduje utratę wagi u pacjentów stosujących preparat.

zbacz

Stosowanie Zelixy było wskazane wyłącznie u pacjentów, którym metodami niefarmakologicznymi nie udało się zmniejszyć masy ciała w stopniu wystarczającym tj. 5kg w ciągu 3 miesięcy. Zelixa była zalecana w połączeniu z dietą w przypadku otyłości, skrajnej nadwagi oraz u pacjentów z dodatkowymi czynnikami ryzyka takimi jak cukrzyca typu 2 czy zaburzenia gospodarki lipidowej.

Stosowanie leku Zelixa było częścią kompleksowego leczenia pod stałą kontrolą lekarza doświadczonego w leczeniu nadwagi i otyłości.

zbacz

Zelixa dawkowanie: Tabletki Zelixa stosuje się doustnie. Należy je połykać w całości, popijając szklanką wody, niezależnie od posiłku. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek nie powinien być stosowany dłużej niż 1 rok. Nawet po odstawieniu leku konieczne są konsultacje z lekarzem prowadzącym.

line

W trakcie stosowania tabletek Zelixa może wystąpić pogorszenie zdolności prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi urządzeń będących w ruchu.

line

Zelixa efekty uboczne: utrata apetytu, zaparcia (a w związku z tym nasilenie dolegliwości związanych z hemoroidami), zwiększona potliwość, bezsenność, suchość w jamie ustnej, ból i zawroty głowy, zaburzenia czucia (np. uczucie mrowienia w palcach), niepokój, zaburzenia smaku, kołatanie, szybką akcję serca i zwiększenie ciśnienia tętniczego.

line

OCENA OGÓLNA: Wysoka skuteczność i niemalże światowa sława tabletek Zelixa skłoniły nas do umieszczenia ich w naszym rankingu pomimo braku możliwości ich nabycia. Choć są wycofane ze sprzedaży od 2009 roku wciąż nie brakuje amatorów, którzy przeszukują internet i próbują znaleźć dostęp do Zelixy. Dużą popularnością cieszy się Zelixa z Czech, którą internauci starają się sprowadzić na własną rękę, my jednak odsuwając na bok wysoką skuteczność tabletek zalecamy nabycie tych, które nie wywołają żadnych efektów ubocznych, a przyniosą porównywalne efekty.

zbacz

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu

:)

★★☆☆☆
2
Faktycznie byłam po posiłkach bardziej syta, ale czy faktycznie chudłam po tych tabletkach? eeee... niee!”
- Rybka

..

★★☆☆☆
2
prowadzić auta się po tych tabletkach nie dało”
- Kaśka

nie polecam

★☆☆☆☆
1
Zawsze miałam problem z nadmiernym łaknieniem, ale przez Zelixę o mało nie popadłam w anoreksję”
- Emerytka

nie dobre

★☆☆☆☆
1
kiepski stosunek ceny do jakośći”
- Kamil

zaparcia

★★☆☆☆
2
Nigdy nie miałam problemów z zaparciami , a już w ogóle nie wiedziałam czym są hemoroidy. Niestety teraz wiem”
- BAsia

:(

★★☆☆☆
2
ciągle się pociłam, w nocy prawie nie spałam. naprawdę nie polecam”
- Marcelina

zło

★☆☆☆☆
1
odradzam, nie działają, mnóstwo problemów zdrowotnych miałam przez te tabletki”
- Marcelina

NIE!

★☆☆☆☆
1
Jestem przerażona działaniem tego produktu, NIGDY wcześniej nie bolała mnie tak bardzo głowa”
- Iwona

nie dobre

★☆☆☆☆
1
Lepiej skorzystać z innych tabletek”
- MArtynka

nigdy więcej

★☆☆☆☆
1
kupiłam nie czytając opinii. żałuję”
- Uczennica

szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress