W oparciu o nasze umiejętności i doświadczenie lekarzy mają Państwo dostęp do rzetelnych, trwających czasami nawet latami wyników, które mamy nadzieję, przyczynią się do wyboru przez Państwa najodpowiedniejszego suplementu dla siebie.

Tabletki odchudzające Alli

oce1OPINIA: dr Louis J. Aronne
profesor Cornell University i Columbia University, dosage dyrektor Kliniki Leczenia Nadwagi szpitala stanowego w Nowym Jorku, światowej sławy specjalista w dziedzinie dietetyki, laureat wielu nagród, członek licznych towarzystw naukowych, autor popularnego na całym świecie programu leczenia dietetycznego oraz poradników z list bestsellerów ?New York Timesa?. Autor książki Po prostu schudnij.

alliInformacje ogólne: Lek znany również w wersji na receptę (Xenical). Jak udowodniono, ten lek wydany bez przepisu lekarza jest bardzo bezpieczny. Alli zawiera połowę dawki Xenicalu. Wykazano, że zarówno wspomaga odchudzanie, jak i zapobiega ponownemu przybieraniu na wadze. Ludzie, którzy regularnie go przyjmują, doświadczają również korzystnych efektów ubocznych, jak obniżenie poziomu cholesterolu LDL, ciśnienia krwi i poziomu insuliny. Poprawia się u nich również tolerancja glukozy i poziom cholesterolu HDL.

zbacz

Alli dawkowanie: 60mg z każdym posiłkiem.

Alli działanie: mniej więcej o 25 procent obniża absorpcję tłuszczów w jelicie. Zmniejsza to liczbę kalorii wchłanianych przez Twoje ciało wraz z pokarmem.

Alli korzyści: o 50 procent większa skuteczność utraty wagi w stosunku do samej diety i ćwiczeń.

Alli skutki uboczne: biegunka, gazy i dolegliwości żołądkowe. Dzienna dawka psyllium (błonnika), zażywana co wieczór, może pomóc ograniczyć te symptomy.

line

Na dzień dzisiejszy tabletki Alli wycofane są ze sprzedaży na terenie kraju i nie jest planowane wznowienie możliwości zakupu.

line

Zalecany: Alli jest tak bezpieczny, że mogą go stosować wszyscy, których BMI spełnia opisane wcześniej kryteria. Działa najbardziej skutecznie u ludzi, którzy tyją, mimo, że nie odczuwają głodu, mają zwiększone ryzyko choroby serca, często jedzą poza domem i biorą inne leki.

zbacz

Dodaj swoją opinię

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Opinie na temat produktu

błee

★☆☆☆☆
1
NIe polecam”
- Ostryga

!

★☆☆☆☆
1
To przegięcie sprzedawać taki syf!!”
- Kilimandżaro

bez przesady

★★★☆☆
3
Ale marudzicie.. a ja wiem, że na samej diecie z ćwiczeniami chudłąbym o połowę mniej, są skuteczne, tylko niezbyt dobrze się po nich czułam”
- fecia

:)

★★★☆☆
3
Ani dobre, ani złe. ”
- algida

zgazowana

★★★★☆
4
Jessuu, w życiu tak nie gazowałam jak po tych tabletkach;) ale są skuteczne.”
- beka

bóle

★★☆☆☆
2
Bolał mnie żołądek, ojjj jak mnie bolał. te tabletki nie są dla mnie”
- tv

zaparcia

★★★☆☆
3
Miałam trochę różnych dolegliwości w trakcie kuracji, ale kiedy zaczęłam zażywć błonnik było już ok”
- ega

...

★★★☆☆
3
Nie wiem czy te tabletki coś dają. przyznaję bez bicia. chudłem, ale dodatkowo się ograniczałem z jedzeniem i sporo ćwiczyłem”
- Heniu

szybkie pozyczki

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress